امروز بالاخره پس از پایان فصل پنجم سریال نخستین تیزر از فصل 6 سریال Vikings به نمایش در آمد تا همه بیش از پیش منتظر پخش قسمت 1 از فصل ششم سریال باشند. هنوز تاریخ معینی برای شروع فصل جدید منتشر نشده که پس از انتشار هر خبر جدیدی میتوانید آن را از طریق رسانه وان سریال پیگیری کنید.

خط جدا کننده

قسمت 20 از فصل 5 سریال تاریخی و فوق العاده جذاب Vikings نیز این هفته تحت عنوان Ragnarok روی آنتن شبکه History Channel آمریکا خواهد رفت تا به مانند هر هفته پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن از طریق همین پست در رسانه وان سریال قابل دانلود باشد. شما عزیزان میتوانید پس از پخش تلویزیونی این اپیزود جدید را بصورت لینک دانلود رایگان همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از طریق همین پست دانلود نموده و از تماشایش لذت ببرید.

خط جدا کننده

این هفته قسمت 19 از فصل 5 سریال تاریخی و فوق العاده تماشایی Vikings تحت عنوان What Happens in the Cave روی آنتن شبکه History Channel خواهد رفت تا رفته رفته به پایان این فصل از این سریال محبوب و تماشایی نزدیک شویم، به مانند هر هفته میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را نیز همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی دانلود نموده و از تماشایش لذت ببرید.

خط جدا کننده

Baldur عنوان قسمت 18 از فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی و تاریخی Vikings میباشد که این هفته روی آنتن شبکه History Channel آمریکا خواهد رفت و همراهان عزیز وان سریال میتوانند به مانند همیشه جدیدترین اپیزود پخش شده سریال را نیز همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی دانلود نموده و تماشا کنند.

خط جدا کننده

جدیدترین اپیزود از سریال فوق العاده دیدنی Vikings یعنی قسمت 17 از فصل 5 این هفته تحت عنوان The Most Terrible Thing روی آنتن شبکه History Channel خواهد رفت که میتوانید این قسمت جدید را پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن از طریق وبسایت وان سریال دانلود نموده و از تماشای این اپیزود جدید لذت ببرید.

خط جدا کننده

این هفته همچنین قسمت 16 از فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی و جذاب Vikings نیز تحت عنوان The Buddha روی آنتن شبکه History Channel آمریکا میرود که میتوانید این اپیزود جدید را همانند همیشه همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از طریق رسانه وان سریال دانلود نموده و از تماشای این قسمت جدید  لذت ببرید.

خط جدا کننده

هفته آینده باید منتظر قسمت 15 از فصل 5 سریال محبوب و فوق العاده دیدنی Vikings باشیم که به مانند هفته های گذشته روی آنتن شبکه History Channel خواهد رفت و میتوانید این اپیزود جدید را از طریق رسانه وان سریال دانلود کرده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشای این قسمت جدید لذت ببرید.

خط جدا کننده

هفته آینده همچنین شاهد پخش قسمت 13 از فصل 5 سریال فوق العاده تماشایی Vikings خواهیم بود که طبق روال همیشگی این هفته در تاریخ 21 آذر روی آنتن شبکه History Channel آمریکا میرود و میتوانید صبح روز بعد در سریعترین زمان ممکن و بصورت کاملا رایگان آن را از رسانه وان سریال دانلود نموده و از دیدنش لذت ببرید.

خط جدا کننده

سریال Vikings داستان راگنار لاثبروک یک کشاورز وایکینگ که روئیایی بزرگ را در سر میپروراند. از کشاورزی به پادشاهی میرسد و قصد دارد سواحل دور اقیانوس را درنوردد کشورهای جدید را غارت کند. داستان سریال که بیشتر پیش میرود پسرانش نیز پیرو راهش هستند و…