دانلود فصل 12 قسمت 23 سریال کمدی زیبای The Big Bang Theory

دانلود فصل دوازدهم قسمت بیست و سوم سریال تئوری بیگ بنگ

download season 12 episode 23 The Big Bang Theory tv show

همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی بصورت آپدیت هفتگی با لینک مستقیم رایگان و پرسرعت

خط جدا کننده

قسمت 13 از فصل 12 سریال کمدی فوق العاده دیدنی The Big Bang Theory تحت عنوان The Confirmation Polarization روی آنتن شبکه CBS آمریکا میرود که به مانند هر هفته پس از پخش تلویزیونی میتوانید در سریعترین زمان ممکن این اپیزود جدید را از طریق رسانه وان سریال دانلود کرده و از تماشای این اپیزود جدید لذت ببرید.

خط جدا کننده

قسمت 11 از فصل 12 سریال کمدی فوق العاده زیبای The Big Bang Theory با چند هفته تاخیر و پس از تعطیلات کریسمس در تاریخ 13 دی ماه روی آنتن شبکه CBS آمریکا میرود که میتوانید این قسمت جدید از سریال را در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی در تاریخ جمعه 14 دی 1397 از طریق رسانه وان سریال دانلود نموده و از تماشایش لذت ببرید.

خط جدا کننده

داستان اصلی و شروع سریال کمدی فوق العاده جذاب و دیدنی The Big Bang Theory در مورد چهار دوست و نابغه دنیای فیزیک (لئونارد،شلدون،راجش و هاوارد) میباشد. در آپارتمان محل زندگی لئونارد و شلدون دختری همسایه رو به رویی آنها میشود که در همان نگاه اول لئونارد عاشقش خواهد شد اما آنها هیچ تعریف ابتدایی نحوه روابط اجتماعی ندارند در حالی که همسایه جدید رو به رویی آنها (پنی) روابط اجتماعی بسیار بالایی دارد و همواره مشغول تفریح و رفت و آمد و مهمانی با دوستان و آشنایانش است در عوض پنی کوچکترین سررشته ای در مسائل علمی ندارد و حتی دبیرستانش را نیز به سختی به پایان رسانده است. این تناقض شروع داستان هایی گوناگون و بسیار وسیع میشود که بسیاری کاراکترهای دیگر را نظیر ایمی،برنادت و دیگران را نیز به داستان زندگیشان وارد خواهد کرد.